Gravity - sociální aplikace pro Symbian

Kategorie: Úvod
Gravity - sociální aplikace pro Symbian

Gravity je super aplikace na správu sociálních sítí (například Facebook, Twitter či Foursquare). Má však jednu nevýhodu - cenu.

Gravity je poměrně slušná aplikace, která dokáže bezproblémově spravovat sociální sítě - Facebook, Twitter ale třeba i Foursquare na který není oficiální aplikace. Dále má aplikace podporu i pro Google Reader (ten ale nyní skončil) tak nezbývá tedy nic jiného než doufat, že vývojáři přidají jinou alternativu - například Feedly. Aplikace spolupracuje s galérií telefonu a umožňuje snadné sdílení fotografií na sociální sítě i s dalšími popisky.

Gravity - uživatelské rozhraníGravity má podle mě jedno z nejlepších uživatelských rozhraní, které jsem u aplikací na Symbian viděl. Celé rozhraní se skvěle ovládá (například aktualizace se provede stáhnutím obrazovky směrem dolů). Všechny funkce aplikace si můžete zdarma vyzkoušet v 10ti denní trial verzi, kterou můžete stáhnout na oficiálních stránkách. Po vypršení trial verze se zablokuje nastavení a všechny sociální sítě krom Foursquare. Tato aplikace je tedy vhodná jako Foursquare klient. Pakliže byste chtěli plnou verzi aplikace tak si připravte rovných 200 Kč na zakoupení této aplikace (Nokia Obchod). Cenu této aplikace vidím jako hlavní slabinu, protože se mi zdá přemrštěná na takhle mrtvou platformu.

 

Sdílet

Komentáře

postPřidat komentář
odpovědět
Dík za radu Tesy, student IT se nezapře..jinak neuvažuješ tu někdy udělat článek o nějakých fajných aplikacích pro Android? :D Třeba bych nějakou zase objevila :)
Tesy
Android nevlastním, ale pokusím se projet Google Play a mrknout na nějaké aplikace :) takže snad do měsíce bude i článek :D