Kategorie: Tipy & triky

Jailbreak pro Kindle PaperWhite

Jailbreak pro Kindle PaperWhiteNávod na jailbreak čtečky Amazon Kindle PaperWhite


Jailbreak PaperWhitu je podobně jednoduchý jako jailbreak pro Kindle 4. Díky němu můžeme docílit smazání reklam z verze Special Offers a instalaci dalších aplikací atd.

Jako první krok si stáhněte potřebný balík, který obsahuje soubory k jailbreaku (ten si následně po stažení rozbalíme). Kindle PW si připojíme k počítači a soubory (z kpw_jb.zip) jailbreak.sh a MOBI8_DEBUG nakopírujeme do kořenové složky Kindlu. Soubor jailbreak.mobi (taktéž z kpw_jb.zip) nakopírujeme do složky documents. Odpojíme Kindle PW od počítače a otevřeme knihu nazvanou Paperwhite Jailbreak. Nyní pokračujeme podle instrukcí v knize. Když se zobrazí nápis Click to Jailbreak tak klikneme na display. V levém horního rohu se zobrazí černé tlačítko, na které klikneme a podržíme přibližně 2 sekundy. Tímto začne probíhat samotný jailbreak. Po úspěšném jailbreaku se v Kindlu objeví nový soubor jailbreak-log.txt. Když tento soubor otevřete tak na posledních řádcích můžete nalézt text JAILBREAK SUCCEEDED :-), který nám oznamuje že jailbreak proběhl úspěšně (tento soubor můžete samozřejmě smazat).

Štítky

Sdílet

Komentáře rss


, instalace Prohlížeč Google Chrome odpovědět
avatar
Dobrý den,
Bohužel nepodařilo se mi to naistalovat. Vše jsem dělal podle instrukcí, ale když jsem držel prst v pravém horním rohu nic se nedělo 7 prosím o pomoc.
icon odpověděl(a) Prohlížeč Google Chrome
Tesy
Dobrý večer,
pokud se Jailbreak nepovedl tak bych doporučil nakopírované soubory smazat, restartovat Kindle a celý postup opakovat. V případě, že se znova nepodaří tak je možnost, že Amazon po updatu firmwaru tuto chybu opravil.

(Návod fungoval na firmwaru 5.2.0 a 5.3.0)