Věci, které nemám rád na Twitteru

Kategorie: Úvod
Věci, které nemám rád na Twitteru

Několik věcí, které nemám rád na Twitteru

Jelikož Twitter používám dnes a denně tak jsem si sepsal pár věci, které na něm nesnáším (a stejně většinu už nějakým způsobem ignoruj).

  1. Fotky z Instagramu - většina z nich nemá žádnou myšlenku (či hlavu a patu), cool efekty a falešná hloubka ostrosti nijak nepomůže
  2. Check-iny z Foursquare - I'm now @HorniDolni - kdyby mě zajímalo kde se právě nacházíte tak s velkou pravděpodobností bych si Vás na 4sq přidal. Občasné postnutí check-inu s tipem nevadí.
  3. RIP-ování - někdo umře a Twitter zaplaví vlna RIPování (ano má sloužit pro informaci, ale na co psát něco co už bylo napsané, stačí RT). A navíc většina RIPů je jen proto, aby byl ten člověk nějakým způsobem "cool", přitom si na RIPovaného člověka jinak ani nevzpomene
  4. Last.FM - automatické tweety co zrovna poslouchám, pokud jde o nějaký hudební tip tak se to dá samozřejmě přežít
  5. Automatické tweety - nejčastěji od fllwrs.com či "My week on twitter" - asi každý sleduje svoji statistiku, ale tyto služby mají v nastavení možnost vypnout zasílaní automatických tweetů (defaultně bývá zapnutá)
  6. Nesmyslné tweety - do této kategorie mě teď napadá akorát "Huuuu Tuuuu" alias zkouška sirén
  7. RSS feed - pokud účet slouží jen jako RSS zdroj (viz takový účet živě.cz)
  8. 140 znaků - je to taková výhoda i nevýhoda - někdy by se mi hodilo o něco málo více znaků 

Sdílet

Komentáře

postPřidat komentář
odpovědět
Se spamem je mozne jednoduse bojovat, existuji na to doplnky pro prohlizece ci user-scripty, viz predposledni clanek na blogu o filtrovani obsahu. :)
Tesy
jojo článek jsem postoval i na Twitter jelikož je hodně užitečný a userscript mám už v Opeře 🙂