Twist Plus

Kategorie: Úvod
Twist Plus

Nedávno jsem se rozhodl změnit svého mobilního operátora. V článku se dozvíte jak u T-Mobilu volat a SMSkovat za cca poloviční ceny.

Dělal jsem to již jednou (cca před 8 lety), kdy jsem měnil tehdejšího Oskara za T-Mobile. U T-Mobilu jsem vydržel okolo 8 let a nyní jsem chtěl jít zase dále (tentokrát k virtuálovi).

Doma jsem měl už novou SIMku, akorát jsem chtěl ČVOP (číslo výpovědi opouštěného poskytovatele) tak jsem přes můj T-Mobile v mobilu (*123#, odeslat jako hovor) si toto číslo vyžádal (Jiná přání - Přechod k jinému operátorovi - Odeslat číslo).  Výše zmiňovaný postup se dá zařídit i přes hlasový automat.

Obratem přišla SMS, čekal jsem tedy ČVOP v SMSce, ale přišla výhodnější nabídka volání a SMS (viz screenshot).

Twist plus

Ve zkratce hovory za 2,50 Kč/min (účotváno po minutách) místo dosavádních 6 Kč/min a SMSky za 1,50 Kč místo 3 Kč. Nabídka v porovnání s dosavadní situací slušná, ale byl jsem už rozhodnutý měnit.

Proto pokud voláte a SMSkujete za podobné ceny jako jsem v minulosti fungoval já, tak napište na 4603 zprávu "CHCI PLUS". Pokud vám přijde SMS zpráva s tím, že nerozpoznali váš požadavek tak prvně podejte žádost o ČVOP a následně si zvýhodněný tarif Twist Plus aktivujte zasláním SMSky (žádost o ČVOP nemusíte pak využít, propadne po 60 dnech).

Abyste mohli tento tarif využít tak musíte být u T-Mobilu déle jak půl roku, nemít záporný kredit, a nebýt podezřelí ze zneužití SIM karty. Kompletní přehled všeobených obchodních podmínek k tomuto tarifu naleznete na odkaze. V internetové samoobsluze aktivovat a nebo zjistit informace o tomto tarifu není možné, protože se jedná o neveřejný/skrytý tarif.

Jediné co nechápu, proč T-Mobile svým letitým zákazníkům (dejme tomu od 5 let u nich) tento tarif neaktivují automaticky, místo toho stále odírají lidi, kde to jen jde.

Sdílet

Komentáře

postPřidat komentář
odpovědět
Volejte a pište s Tesco Mobile
S Clubcard máte volání a SMS do Tesco Mobile automaticky
zdarma na 30 dní po každém dobití.

Bez Clubcard S Clubcard
Volání do Tesco Mobile 2,50 Kč ZDARMA
Volání do ostatních sítí 2,50 Kč 1,25 Kč
SMS do Tesco Mobile 1,50 Kč ZDARMA
SMS do ostatních sítí 1,50 Kč 0,75 Kč
MMS do všech sítí 5 Kč 2,50 Kč
Jako jediný operátor vám dáme automaticky při každém dobití 2x více kreditu. 😄
Tesy
to je sice pěkné, ale já využívám především mobilní data :)
odpovědět
Za kolik voláš nyní u nového virtuálního operátora?
Tesy
2,20 Kč/min (popřípadě 1,90 Kč/min) s účtováváním 60+1.
odpovědět
6kč za volání a 3 za sms ? Měl jsem to podobný, protože jsem měl ještě starý Twist tarif - ty nový už jsou cenami někde jinde - 1,50 Kč za sms a 3,50 za volání. Což už se od toho Pluska zase tolik neliší ;)
http://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/volani/predplacene-karty/twist-nasim#tab5826083366812917
Tesy
Taktéž jsem měl ten starý tarif, protože u T-Mobilu jsem byl od roku 2006. Ty nové ceny jsou zlepšení, každopádně ještě pořád je ten Twist Plus výhodnější oproti těm novým cenám :)