Soutěž pro vývojáře

Kategorie: Úvod
Soutěž pro vývojáře

Soutěž T-Mobilu pro vývojáře aplikací, zaměřené na malé a střední firmy.

T-Mobile pořádá soutěž s názvem Business wall of fame, která je určena pro vývojáře firemních aplikací. I když název zní anglicky, zapojit se do soutěže můžou i čeští vývojáři a na odkazované stránce najdete české projekty. V současnosti v galerii aplikací najdete přes 40 projektů, které jsou do soutěže přihlášeny.

Mezi hlavními hodnotiteli aplikací budou střední a malé firmy, takže vaše aplikace by měla mířit především na tento segment trhu. Je tedy jen na vás s jakým nápadem přijdete, ale pokud se chcete soutěže zúčastnit tak máte čas pro registraci do 2. června. Stačí se tedy zeregistrovat, nahrát krátké video ve kterém vysvětlíte proč je ta vaše aplikace nejlepší a proč má smysl pro ní hlasovat. Podobně jako Steve Jobs byste měli vzbudit o aplikaci zájem a dát firmám pocit, že tu vaší aplikaci prostě potřebují. Pokud jste pro prezentaci vaší aplikace udělali maximum a vaše aplikace je orpavdu povedená, stačí doufat, že aplikace dostatečně zaujme porotu, která bude hlasovat pro tu vaší aplikaci.

Bussines wall of fame

Dnešní aplikace se přesouvací do cloudu a i tato soutěž je zaměřená především na cloudové aplikace, které vám pomohou při podnikání. Můžete tedy navrhnout aplikaci, která vám chybí, nevyhovuje a nebo se inspirovat ostatními.

Hlavní cenou je reklamní kampaň v hodnotě 1 milionu korun a partnerství s T-Mobilem. Dále je možnost oslovit až 170 000 podnikatelů a investice až 80 000 eur. Tato soutěž je tedy vhodná pro zviditelnění vašeho nápadu nebo startup projektu.

Samozřejmě nemusíte cílit jen na český trh, jako další ceny je možnost soutěžit o nejlepší mezinárodní aplikaci a expandovat tak za hranice  - Slovensko, Rumunsko, Polsko, Chorvatsko a Maďarsko.

Pokud vás tato možnost zajímala, doporučuji navštívit výše odkazované stránky pro zjištění více informací (především o registraci  a informací o soutěži).

PS: Nemám v plánu (zatím) podnikat, ale budu rád, když vaše případná aplikace poběží i na Windows Phone :D

Video k této soutěži

Sdílet

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.