LG Control

Kategorie: Úvod
LG Control

Program pro vzdálené ovládání LG 400H/450H

Vytvořil jsem (z nudy :D) si pro tento přístroj (LG 450H) program, který umožní zapnutí některých služeb. Aby program fungoval je nutné mít spuštěný telnet server (na přístroji - defaultně zaplý).

Nastavení
Nastavení je jednoduché, stačí vyplnit textové pole (zadat IP adresu přístroje, uživatelské jméno a heslo). Po připojení se nastavení automaticky uloží, takže při dalším spuštění programu se již nemusí nic nastavovat. Defaultní jméno je "root" a heslo "mugung".

Funkce
Program umožňuje jednoduchým grafickým rozhraním zapnout nebo vypnout služby (SAMBA, HTTP a Torrent), nainstalovat (SAMBu a Torrent), restartovat zařízení. Samozřejmě, aby se dala nějaká služba spustit musí být nainstalovaná. Program má selfupdater, takže ho můžete kdykoliv zaktualizovat - tedy pokud je nová verze.

Náhled

LG Control

Stažení aktuální verze

Sdílet

Komentáře

postPřidat komentář
odpovědět
Zdravím, mám v LG nainstalovaný druhý disk, lze prosím program nějak nakonfigurovat tak, aby zpřístupnil i tento disk (v LG media je označen jako externí, ale je v šachtě) Díky Jarda (jardap zavinač atlas.cz)
odpovědět
zdravím, rád bych se zeptal, jestli neexistuje varianta tohoto programu na systém linux, tedy ubuntu. Děkuji.,
Tesy
Ahoj, o žádné alternativě ne Linux nevím, nebylo by ale složité aplikaci přepsat například do Javy.

Abych pravdu řek, tak ani nevím jestli instalace Samby a ostatních protokolů pořád funguje, jelikož zdrojové soubory pro instalaci program stahoval z externích zdrojů.