Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Díky za tip.

Dle mých zkušenosti se tady toto (zatím) pokaždé přihodilo při nepovedené obnově systému.

Něco podobného jsem taky četl (anebo že by to mělo být součástí experimentálních funkcí), ale tohle rozšíření mi přišlo funkční tak akorát :)

Windows XP touto funkcí nedisponují, proto se nedá ani vypnout.

Příkazový řádek ti to napsal - nebyly nalezeny žádné záložní soubory, proto nemá co smazat.
Můžeš zkusit použít vyčištění disku, a nebo ručně smazat soubory (ale před tím doporučuji udělat raději zálohu).

Ahoj, tuto chybu podle Internetu se dá odstranit jiným instalačním médiem (nejspíše je poškozené, nebo tak něco). Formát flashky nech vybrat pomocí té utilitky od HP. Případně můžeš využít program A Bootable USB, kde zadáš jen flash disk, ISO soubor a on ti instalační flashku vytvoří sám.

Pravděpodobně celý factory reset bude pod nějakou klávesovou kombinací, buď ji netbook vypisuje při bootování a nebo zkusit ty klasické jako alt+F10, F2, F12...
Popřípadě zjistit jen sériové číslo a Windows XP nainstalovat ze staženého média.

Pokud sem plugin nainstaluje do správné složky - plugins/extend tak funguje automaticky. Správnost se dá ověřit zkontrolováním zdrojového kódu v části hlavičky. Pokud připojíte i adresu webu tak budu moci zkontrolovat, kde je problém. Žádné vkládaní do boxů tedy není nutné.

Ahoj, jak co zapsat? Chtělo by to více upřesnit...

Dobrý den, zkusil bych vyčistit (odmastit) trysky cartridge popřípadě zkontrolovat nastavení (nějaké EKO funkce, koncept atd).

Dobrý den, JailBreak jsem zkoušel na nižším FW (tuším že 5.3.0). To jestli bude fungovat na novějším nemám jak vyzkoušet. Podle souborů by to však jít mělo (tedy pokud v Amazonu tuto chybu neopravili).

to je sice pěkné, ale já využívám především mobilní data :)

2,20 Kč/min (popřípadě 1,90 Kč/min) s účtováváním 60+1.

Taktéž jsem měl ten starý tarif, protože u T-Mobilu jsem byl od roku 2006. Ty nové ceny jsou zlepšení, každopádně ještě pořád je ten Twist Plus výhodnější oproti těm novým cenám :)

Díky! Jojo, bylo to nutné, protože ty systémová galerie není prostě ono :)

Ahoj, tohle je docela složitá otázka. Když jsem sám zkoušel W8 x W7 na starém hardwaru, tak W7 byly rychlejší, respektive se s nimi lépe pracovalo.

Nevím jestli porovnáváš čistou instalaci W7 (s aktuálními ovladači) a čistou instalaci W8 anebo zaběhnuté W7 s čistou instalací W8.

Hlavním rozdílem, který je velice pozorovatelný je start systému, ten hraje ve prospěch Windows 8. Ovšem po nastartování W7 se s nimi dalo pracovat, po nastartování W8 je delší časová prodleva.

Nyní když mám normální hardware a W8+SSD tak se startem není problém (cca 10 s). Jako důvod možného zrychlení může být například optimalizace systému, WDDM 1.2 ( WDDM 1.3 v případě W8.1) takže část výpočtů se přesouvá na grafiku. Dále zde není Aero, takže možná i tohle způsobuje plynulý chod. Jinak hardwarové nároky W7 x W8 jsou defakto stejné.


Strana:  1 2 3 4 5    » ... 12