Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Zkusil bych změnit čas odesílání příkazu NOOP třeba na 5 s, to by vám spojení mělo vydržet. Pokud ne, tak zkusit alternativu TC, zda je problém aplikační anebo např. síťový.

Dobrý den,

bohužel dohrát takto češtinu do Kindle 2021 není možné.

Díky za tip.

Dle mých zkušenosti se tady toto (zatím) pokaždé přihodilo při nepovedené obnově systému.

Něco podobného jsem taky četl (anebo že by to mělo být součástí experimentálních funkcí), ale tohle rozšíření mi přišlo funkční tak akorát :)

Windows XP touto funkcí nedisponují, proto se nedá ani vypnout.

Příkazový řádek ti to napsal - nebyly nalezeny žádné záložní soubory, proto nemá co smazat.
Můžeš zkusit použít vyčištění disku, a nebo ručně smazat soubory (ale před tím doporučuji udělat raději zálohu).

Ahoj, tuto chybu podle Internetu se dá odstranit jiným instalačním médiem (nejspíše je poškozené, nebo tak něco). Formát flashky nech vybrat pomocí té utilitky od HP. Případně můžeš využít program A Bootable USB, kde zadáš jen flash disk, ISO soubor a on ti instalační flashku vytvoří sám.

Pravděpodobně celý factory reset bude pod nějakou klávesovou kombinací, buď ji netbook vypisuje při bootování a nebo zkusit ty klasické jako alt+F10, F2, F12...
Popřípadě zjistit jen sériové číslo a Windows XP nainstalovat ze staženého média.

Pokud sem plugin nainstaluje do správné složky - plugins/extend tak funguje automaticky. Správnost se dá ověřit zkontrolováním zdrojového kódu v části hlavičky. Pokud připojíte i adresu webu tak budu moci zkontrolovat, kde je problém. Žádné vkládaní do boxů tedy není nutné.

Ahoj, jak co zapsat? Chtělo by to více upřesnit...

Dobrý den, zkusil bych vyčistit (odmastit) trysky cartridge popřípadě zkontrolovat nastavení (nějaké EKO funkce, koncept atd).

Dobrý den, JailBreak jsem zkoušel na nižším FW (tuším že 5.3.0). To jestli bude fungovat na novějším nemám jak vyzkoušet. Podle souborů by to však jít mělo (tedy pokud v Amazonu tuto chybu neopravili).

to je sice pěkné, ale já využívám především mobilní data :)

2,20 Kč/min (popřípadě 1,90 Kč/min) s účtováváním 60+1.

Taktéž jsem měl ten starý tarif, protože u T-Mobilu jsem byl od roku 2006. Ty nové ceny jsou zlepšení, každopádně ještě pořád je ten Twist Plus výhodnější oproti těm novým cenám :)


Strana:  1 2 3 4 5    » ... 13